Cze
17

„Życie w konserwie, czyli jak na co dzień radzi sobie załoga statku wycieczkowego”.

Spotkanie poprowadzi Adam Sygacz.

Wraz ze Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej "Dąbrowiacy" serdecznie zapraszamy na spotkanie podróżnicze pn. „Życie w konserwie, czyli jak na co dzień radzi sobie załoga statku wycieczkowego”. Spotkanie poprowadzi Adam Sygacz.

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

*Rezerwacja bezpłatnych wejściówek od 10.06 (godz. 12:00)
na stronie: rezerwacje.biblioteka-dg.pl
pod nr tel. 32 639 03 28 (Punkt Ksero MBP)

Miejsce

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hugona Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej

  • Miejska Biblioteka Publiczna, ul. T. Kościuszki 25, Dąbrowa Górnicza

  • od 17.06.2026 (17:00)
    do 17.06.2026 (19:00)
Ikona aplikacji Aktywna DG

Aktywna DG

Pobierz aplikację i skorzystaj z wyjątkowych benefitów