Cze
13

W rytmie słońca - koncert

„W rytmie słońca” to koncert wieńczący sezon kulturalny 2025/2026 w Klubie Osiedlowym Helikon.

Szczegóły -> W rytmie słońca - Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

„W rytmie słońca” to koncert wieńczący sezon kulturalny 2025/2026 w Klubie Osiedlowym Helikon. W repertuarze znajdą się znane utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej, a wśród nich m.in. „Funiculi funicula”, „Kocham życie”, „Dancing queen”, „Grande valse brilliante”.

Wykonawcy:

Chór Zorza

Zespół Non A Capella

soliści i instrumentaliści związani z Klubem Osiedlowym Helikon

Program i opracowanie: Wenanty Domagała, Elżbieta Kaźmierska

Miejsce

Klub Osiedlowy Helikon

  • Wojska Polskiego 45, 41-300 Dąbrowa Górnicza

  • od 13.06.2026 (17:00)
    do 13.06.2026 (19:00)
Ikona aplikacji Aktywna DG

Aktywna DG

Pobierz aplikację i skorzystaj z wyjątkowych benefitów